• Неодамнешно
  • -40 %
'Јас те сакам' Дрвени Копчиња За Шиење Занает Случајно Мешани 2 Дупки 1.5 CM Срцето Копчиња за scrapbooking Botones

'Јас те сакам' Дрвени Копчиња За Шиење Занает Случајно Мешани 2 Дупки 1.5 CM Срцето Копчиња за scrapbooking Botones

DEN 156.00
DEN 260.64

Количина на стоки
Тековен


Опис На Производот
Име на производ : Multicolor 'јас те сакам' Дрвени Копчиња
· Големина : Околу 1,5 см , 2 Дупки Копчиња
Боја : Мешање на случаен избор испрати Боја
Состојба : Нова.
Мешани Бои Був Форма Дрвени Копчиња 1.5 CM Шиење Занает 2 Дупки Дрво Копчиња Wholesales
· ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
Овие копчиња може да се разликува малку во бои и форми, како резултат на природни материјали.
· Одлично за Облека, додатоци,Embellishments,Кроења, Капи,Чанти,Свадби, Празници, Занаети, Scarfs, Лента,Бележник занаети одлуки и други проекти!
Пакет
· 100pcs/торба

Други карактеристики

боја:
multicolor
Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
111
Обликот:
Срцето
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Дрво
Декорација:
Никој
Бренд Име:
CMCYILING
Видови:
Срцето копчиња
Име На Производ:
Срцето Дрвени Копчиња
Големина:
1.5cm diameter
Пакет:
100 парче
Шема:
Срцето

Најдобри понуди