• Неодамнешно
Квалитетно Црвено /Сина боја полиестер везови машина тема Simthread компјутер везови машина нишка

Квалитетно Црвено /Сина боја полиестер везови машина тема Simthread компјутер везови машина нишка

DEN 287.52

Количина на стоки
Тековен


полиестер везови машина тема Blue & Длабоко се Зголеми боја
Материјал : Полиестер тема 120 D/2 - Големина 40
Метри : 1,000 Метри/конус
Количина : 2 конуси/многу (Сина 2 парчиња, или Длабоко зголеми на 2 компјутери, или сини и длабоки роуз 1 buc секоја)
Бои : Сина или Длабоко се Зголеми, или Жолта
Карактеристики : Некои од нив со Simthread snap spools, добар избор за да се задржи теми чисти во секое време.
Висока Издржливост; Униформа пресврт; Добар постојаност на боја; Свила-како сјај; Еко-пријателски; Конкурентни и атрактивни цени. Ве молиме имајте на ум дека поради боја разликите од еден на следење на следното, може да има мали варијации помеѓу бои се прикажани на екранот и нишката себе.
Ако ви треба други бои, ве молиме, ве молиме, известете нè на боја бројот што треба.
Превозот Забелешка :
Превозот времето е 15~30 дена за бесплатен превозот од Кина пост воздух mail или Хонг Конг Пост Воздух пошта откако ќе ја потврдите вашата исплата. Ако ви треба специјален express, ве молиме да се чувствуваат слободни да оставите порака до нас.
Ви благодариме!
Simthread Co., Ltd. , професионална тема производител и извозник, од Кина, кој посветува на подобрување и производство на високо-квалитетни машина везови теми за повеќе од 10 години. Имаме голем успех во Северна Америка, Австралија и Европа. Можете да ја посетите нашата веб-страница www.simthread.com за повеќе информации. Нашите главни производи се полиестер везови нишка(Брат 61 боја поставени на располагање, Simthread 112 бои), rayon везови конец , lurex везови нишка (метален тема), конец за шиење(конец за шиење боја сетови) , prewound bobbins, пластични bobbins итн. Ние, исто така може да помогне да се произведе висок квалитет на боја и графики, денес ние сме подобрување на конец во боја листи за многу познати тема добавувачи на пазарот.. БОЈА НА КАРТИЧКА МОЖЕ ДА СЕ ПРИЛАГОДИ.
Повеќе Нишка карактеристики од Simthread :

Други карактеристики

Употреба:
Капчиња,Ткаење,Шиење,Рачно Плетење,Везови,Крстот Бод,Плетење
Функција:
Ниска Намалување,Висока Издржливост,Абразија-Отпорни,Еластична,Еко-Пријателски
Шема:
Обоена
Тежина (g/топка):
75/120g
Предиво Count:
120D/2
Техника:
Mercerized
Бренд Име:
Simthread
Број На Модел На:
120D/2
Предиво Тип:
Филамент
Материјал:
100% Полиестер
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Количина:
2 конуси/многу
боја:
избрани боја
is_customized:
Yes

Најдобри понуди