• Неодамнешно
  • -10 %
Да се шие на Кристал Портокалова боја Acryl кристал Navette облик 6*12mm strass Дијамант скапоцен камен 400pcs/многу

Да се шие на Кристал Портокалова боја Acryl кристал Navette облик 6*12mm strass Дијамант скапоцен камен 400pcs/многу

DEN 341.00
DEN 378.72

Количина на стоки
Тековен


2014 година нови бесплатен превозот 400pcs 9mm круг Шарени акрилик стакло рака за шиење m01 US$ 6.49 /многу
парчиња / многу
7200pcs 2mm Круг Смола дијамант yellow AB боја Топло-Fix Кристали за фустан торби за чевли Помине Уметност 201 US$ 6.99 /пакет
Голема stones150pcs 7*26 долго s Акрилик Стакло сребрена Боја лабава Монистра рака за шиење облека m065 US$ 6.99 /многу
парчиња / многу
200pcs 16mm Триаголен Акрилик Кристали сребрена Боја 2 дупки flatback лабава Монистра рака за шиење облека m061 US$ 5.99 /многу
парчиња / многу
200pcs 12mm Јасно AB да се Шие На Акрилик Кристал Кристал Rivoli Круг Flatback m10 US$ 5.99 /многу
парчиња / многу
Круг 10мм 400pcs да се Шие на Акрилик Кристално Црвена ABcolour Rhinestones Flatback За Рачно Шиење Камења Strass Дијамант m57 US$ 5.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот 720pcs 4mm 5 Бруто ЈАСНО AB ШИЕ-НА СТАКЛО DIAMANTE КРИСТАЛ КРИСТАЛ m08 US$ 5.99 /многу
парчиња / многу
150pcs 11*18 Акрилик кристално Црвена AB Боја Rhinestones За Шиење Фустани Камења Accessores да се Шие на Лабава Монистра Strass m42 US$ 5.99 /многу
парчиња / многу

Други карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
zbroh
Материјал:
acryl
Техника:
Шие-На
Големина:
6*12mm
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Цвет
Состојба:
Бренд Нови
превозот:
CPAM/Epacket,Бесплатен превозот
qualiity:
висок квалитет
Дупки:
2 Дупки
Ракување со времето:
4 дена
Количина:
400pcs/торба
is_customized:
Yes
Обликот:
Navette
боја:
Портокалова боја

Најдобри понуди