• Неодамнешно
  • -0 %
WENXI (1pcs)Булчински Рака Beaded Шиење Кристал Rhinestones Appliques За венчаница Појас се Зголеми Злато Beaded

WENXI (1pcs)Булчински Рака Beaded Шиење Кристал Rhinestones Appliques За венчаница Појас се Зголеми Злато Beaded

DEN 168.00
DEN 168.48

Количина на стоки
Тековен


Свадба Sashes
Свадба Жартиера
Свадба Headbands
Rhinestones Appliques За Чевли
Клиенти Повратни Информации

Други карактеристики

боја:
Роуз Злато
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Материјал:
Кристално
Употреба:
Чанти,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Станот
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Број На Модел На:
WX
боја:
Роуз Злато
Technie:
Beaded Со Лепило Поддршка
Материјал:
Кинески одделение На кристал, бисери
Употреба:
Свадба(Eveing)Фустани Sash,Headhand,Кеси,Жартиера...Итн
испорака:
Продажба на мало на Производи
Трговија На Големо Испорака:
Трговија на големо Производи
Пакување:
1 парчиња по торба
Минималната Количина:
1pieces

Најдобри понуди