• Неодамнешно
  • -35 %
WBNLKA Був декоративни дрво копчиња микс 40pcs 2 дупки flatback шиење scrapbooking за занает додаток botoes став artesanato

WBNLKA Був декоративни дрво копчиња микс 40pcs 2 дупки flatback шиење scrapbooking за занает додаток botoes став artesanato

DEN 124.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен

Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. кога ќе се направи ред,ве Молиме проверете на плаќање, како што е можно порано,па дојде до тоа ќе soonest.4 mm или 1mm = 0. 2),сите големини се опишани во врската,ве молиме проверете го тоа многу внимателно пред да се направи нарачка.
Плаќање :
Ние ја прифатат плаќање од страна на Зачувам/Alipay,
Ние може да се покаже помал износ во фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по вашата исплата. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
Купите 1),предметите се сите во парк,ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат она што ви треба.
Превозот
1. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Боите се од сите вистински објект,ако имате сериозни потребни за бои,ве молиме да се разгледа повторно, или контактирајте ме за да се распрашува.
можеби некои бои не во слики.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Повратни информации
1.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. 4),ве Молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за да се прилагоди на превозот начин и превозот на трошоците, кога ќе треба. Превозот 1),Ние ќе брод мали наредби за сад сите во E-Пакет наместо на КИНА ПОСТ.Ние не ја прифати неутрални или лошо мислење, ако имате било какви quesiton,pls контакт со мене прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро. 3),Европа,Северна Америка Област,ние ќе се обидеме да брод од страна на курирската служба DHL, или ЕМС за нарачки повеќе од 260 за комбиниран нарачки под КИНА ПОСТ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ. Ако не примите објект , pls контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Нормално, тоа трае 25-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 5-10 работни дена од Express. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење.38 Производи Детали
Материјал :
дрво на дрво
Големина на :
26mm *30мм (За)
конверзија : 1 инч = 25.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Бренд Име:
AXHSR
Техника:
Сликарство
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
U-Форма
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
26-30
Обликот:
був
Големина:
26*30mm

Најдобри понуди