• Неодамнешно
  • -15 %
10pieces Морнарица Затворени Крајот Метал Сребро Заби Патентите за Шиење За Фармерки Секојдневен Панталони Фуста Додатоци Z37

10pieces Морнарица Затворени Крајот Метал Сребро Заби Патентите за Шиење За Фармерки Секојдневен Панталони Фуста Додатоци

DEN 326.00
DEN 383.52

Количина на стоки
Тековен


Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес. Одлично за облека, фармерки, торба, итн. Спецификација (приближно) : Материјал : најлон+ метал Големина : Околу 2.8 см ширина должина 6" инчи (1"=2.5 cm) Боја : Сина Пакет се Вклучени : 1 X 10 патенти

Други карактеристики

Големина:
3#
Тип На Производ:
Патентите
Патент Тип:
Близок-Крај
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Употреба:
Чанти,Облека,Дом На Текстил
Метал Тип:
бронза
Број На Модел На:
Z37
Должина:
6 inches length

Најдобри понуди