• Неодамнешно
13mm ткаенина coverd копчето бела пластика месо тело ткаенина coverd копчето 500set

13mm ткаенина coverd копчето бела пластика месо тело ткаенина coverd копчето 500set

DEN 230.40

Количина на стоки
Тековен

Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас.4 mm)
Боја : сребрена
Quantity L500set/многу
ако го купите овој производ за да се направи ткаенина coverd копчето, што треба метал мувла, ако не го имаат на мувла,pls кликнете на сликата :
Нашата фабрика имаат многу димензии и многу видови на ткаенина coverd копчето,како и тркалезна форма, suqare форма,љубов форма,ѕвезди форма. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни остават порака на aliexpress или ни е-мејл. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. Тоа трае 5 - 14 дена да пристигнат. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. На доделување на датум е 1-5 работни дена.
Материјал : Алуминиум
Големина : 20 L(12. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. ако ви треба други големина,pls кликнете на нив
Пакети :
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 35 - 60 дена да пристигнат.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Метал Тип:
Алуминиум
Обликот:
Круг
Стил:
Месо тело
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Број На Модел На:
20L(12.4 mm)
Материјал:
Метал
Декорација:
Никој
Техника:
Опфатени
Големина:
13mm

Најдобри понуди