• Неодамнешно
  • -8 %
ИДЕНТИЧЕН Нуркач Знаме везови печ 0.5 висок превозот/хоризонтална шипка / Крстот коса црта/хоризонтална corded ткаенина

ИДЕНТИЧЕН Нуркач Знаме везови печ 0.5 висок превозот/хоризонтална шипка / Крстот коса црта/хоризонтална corded ткаенина

DEN 442.00
DEN 480.00

Количина на стоки
Тековен


ИДЕНТИЧЕН Нуркач Знаме везови печ
Упатства за употреба :
1. Прскање вода на задната страна од печ.
2. Место парче на облека.
3. Прилагодување на железо топлина како обично.
4. Маска од далноводи со парче на влажна крпа.
5. Пеглање околу 10 до 20 секунди.
6. Пак облека внатре кон надвор и пеглање додека не се исуши.
Ние може да се покаже долна износот на фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Да бидам искрен парцела нема да controled од нас, откако беше предаден надвор, а таму ќе exsit логистичка проблем на многу мала стапка. Ако тоа се случува, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме најдобро да се најде начин да се реши тоа добро.
Бесплатен превозот е Кина Пост Воздух Mail, тоа обично трае 10-35 дена да повеќето земји,тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
165c-1
Стил:
Железо-На
Големина:
prop wide X 0.5 inches high
Техника:
Извезена
Тип На Производ:
печ
Функција:
Извезена
Technice:
Да се шие на Железо или на
Големина:
prop wide X 0.5 inches high
Стил:
Персонализирани
Број На Модел На:
165c-1
Количина:
1
Материјал:
Ткаенини
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes

Најдобри понуди