• Неодамнешно
  • -5 %
10Y/многу висок квалитет убава газа везови цвет чипка намали чипка лента ткаенина 2.5 см широк рачно изработени diy облека и додатоци

10Y/многу висок квалитет убава газа везови цвет чипка намали чипка лента ткаенина 2.5 см широк рачно изработени diy облека

DEN 684.00
DEN 719.52

Количина на стоки
Тековен


чипка намали,памук, чипка намали,црна чипка намали,бел памук, чипка лента,лента чипка ,тантела скриј лента,чипка лента,2lace лента ,памук, чипка лента за шиење лента,цвет лента ,бела чипка лента,црна чипка лента трим,чипка лента ткаенини,тантела лента трим,чипка лента бел вез,чипка ткаенина,бела чипка лента,blacek чипка лента,широк чипка лента,свадба чипка лента ,слонова коска чипка лента,3lace лента ,памук, чипка ribon сет,бела панделка памук ,памук, чипка лента многу,белата панделка памук,памук, чипка лента во собата ,бела панделка coton ,памук, чипка лента многу ,растворливи чипка намали,памук вода растворлив чипка намали,растворливи чипка намали,беж вода растворлив чипка,вода растворлив чипка намали,црна вода aoluble чипка намали во чипка ,памук вода растворлив чипка намали
Име : памук, чипка намали / памук вода растворлив чипка намали Материјал : памук Боја : Рафинирано бело, слични Млеко Бела ширина : 2.5 cm
Превозот Услови : Предмети ќе бидат испратени до сите земји од целиот свет. Овој пакет ќе биде пратена од Кина, Воздухот Mail/Парцела или ЕМС. Предмети ќе се провери внимателно пред испраќање. Ние ќе го користи воздухот пена и жолта лента, за да заврши на предмети внимателно. Кога ќе добиете елементи? По вашата исплата, ќе го подготви предмети, како е можно поскоро. Обично можете да добиете предмети во рок од 35-45 дена од Кина Пост Воздух Mail или 15-30 дена од EMS на Светот Забелешка : се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ви благодариме за вашето разбирање. Политика на враќање : Ако имате било какви прашања или има било каков проблем на објектот, ве молиме да ни испратите e-mail ПОБРЗО, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО. Ве молиме не остави лош повратни информации пред да контактирате со нас. ние веруваме добра комуникација ќе се постигне добар резултат. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа. Ако ви се омилени, вие исто така може да ни кажете, ние ќе ви помогнат да го најдете! Вашето задоволство, нашите извршување! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Други карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
2.5cm
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
organza
Техника:
Хеклани
Број На Модел На:
чипка намали

Најдобри понуди