• Неодамнешно
  • -5 %
Multicolor Цвет Дрво Копчиња За Шиење Scrapbooking Занает Кукла 2 Дупки Копчето 1.3 СМ Дрвени Копчиња Botones Wholesales

Multicolor Цвет Дрво Копчиња За Шиење Scrapbooking Занает Кукла 2 Дупки Копчето 1.3 СМ Дрвени Копчиња Botones Wholesales

DEN 177.00
DEN 185.76

Количина на стоки
Тековен


Опис На Производот
Име на производ : Multicolor Цвет Дрво Копчиња
· Големина : Околу 1.3 см , 2 Дупки Копчиња
Боја : Мешање на случаен избор испрати Боја
Состојба : Нова.
Multicolor Цвет Дрво Копчиња За Шиење Занает Случајно Мешани 2 Дупки Копчето 1.5 CM Дрвени Копчиња Botones Wholesales
· ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
Овие копчиња може да се разликува малку во бои и форми, како резултат на природни материјали.
· Одлично за Облека, додатоци,Embellishments,Кроења, Капи,Чанти,Свадби, Празници, Занаети, Scarfs, Лента,Бележник занаети одлуки и други проекти!
Пакет
· 100pcs/торба

Други карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Дрво
Декорација:
Никој
Бренд Име:
CMCYILING
Обликот:
Цвет
Број На Модел На:
112
Пакет:
100 Парче/Многу
Име на производ:
Цвет Дрво Копчиња
Големина:
1.3cm Diameter
Употреба:
Облека, Украси За Шиење Занает Кукла

Најдобри понуди