• Неодамнешно
100PCS се Меша бои сончоглед облик пластични копчиња 1 дупка за Шиење деца Копчиња,бесплатен превозот

100PCS се Меша бои сончоглед облик пластични копчиња 1 дупка за Шиење деца Копчиња,бесплатен превозот

DEN 123.84

Количина на стоки
Тековен

1.Материјал : пластични 2.Опис : 1 дупка пластични цртан филм копчиња 3.Големина : 15mm 4.MOQ : 100pcs 5.Боја : како на сликата. 6.Пакување : opp вреќа
Answer : ___________________________ Note : откако ќе го поставите цел, pls ме напушти точни информации за контакт, ви благодарам.
Ако имате било каков проблем, pls ме контактирате во било кое време.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Пластични Тип:
ABS
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Бренд Име:
OEMOO
Обликот:
Круг
Стил:
Месо тело
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
пластични копчето
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди