• Неодамнешно
  • -5 %
5yard Тркалезна форма Strass Кристал Beaded Кристал Applique Средување на Синџир-Свадба Фустан Чевли Торби за Облека, Декорација РК-0175

5yard Тркалезна форма Strass Кристал Beaded Кристал Applique Средување на Синџир-Свадба Фустан Чевли Торби за Облека,

DEN 1960.00
DEN 2063.04

Количина на стоки
Тековен


Евтини, на Големо и Мало Кристално јасна лабава Сребро Синџир на Модни Кристал се оформува Средување на венчаница Декоративни Applique за Продажба, кои се применуваат за облека,свадба фустани,вечерни фустани,букет,коса додатоци за Употреба : Чанти, Облека, Чевли,Свадба/Вечер фустан во Боја : како на вашето барање
Позлата боја : Сребро, Злато Пакување : 5yard/тркалаат Големина : 1 инчен Бесплатен превозот : CPAM(кина пост воздух м ail )или e Packet
Ова е нашиот боја шема
Ако сакате да промените било бои
Ве молиме контактирајте ме пред да го поставите цел
УПОТРЕБА : Кристал метал копчето embellishments.
Одлично за Свадба Декоративни и свадба фустани Декоративни Applique се Однесува на облека,букети,колачи,Бебе коса лента,лента и scrapbooks изгледа на.
Нашиот изложбен салон во Yi Wu Кина и Гуангжу во Кина
Нашата фабрика во Yiwu Кина
Пакување детали
Повратни информации
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации .
3. Контактирајте со нас пред да замине негативните на неутрален повратни информации. Ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
Кристално
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Големина:
5 yards
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Техника:
Шие-На
Бренд Име:
CUIER
Број На Модел На:
Шиење Трим лабава Кристал Синџир
Обликот:
Цвет
Тип:
Јасно Кристал Декорација Шие Applique
Декорација:
Rhinestones
Позлата Боја:
Сребро, Злато
Употреба:
Чанти, Облека, Чевли,Свадба/Вечер фустан
квалитет:
Добар квалитет
is_customized:
Yes
Материјал:
метал кристал
Техника:
позлата
Тип На Производ:
Кристал Кристал Средување
Место на Потекло:
Yiwu ( Yiyang Акт улогата ofing е вкуси )

Најдобри понуди