• Неодамнешно
  • -5 %
Печатење со Цвеќиња, Дрвени Копчиња За Шиење Занает Случајно Мешани 2 Дупки 1.5 CM Дрво Копчиња Botones Wholesales

Печатење со Цвеќиња, Дрвени Копчиња За Шиење Занает Случајно Мешани 2 Дупки 1.5 CM Дрво Копчиња Botones Wholesales

DEN 197.00
DEN 207.36

Количина на стоки
Тековен


Опис На Производот
Име на производ : Печатење Цвеќиња, Дрвени Копчиња
· Големина : Околу 1,5 см , 2 Дупки Копчиња
Боја : Мешање на случаен избор испрати
Состојба : Нова.
ales
· ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
Овие копчиња може да се разликува малку во бои и форми, како резултат на природни материјали.
· Одлично за Облека, додатоци,Embellishments,Кроења, Капи,Чанти,Свадби, Празници, Занаети, Scarfs, Лента,Бележник занаети одлуки и други проекти!
Печатење со Цвеќиња, Дрвени Копчиња За Шиење Занает Случајно Мешани 2 Дупки 1.5 CM Дрво Копчиња Botones Wholesales
Пакет
· 100pcs/торба

Други карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Дрво
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Бренд Име:
CMCYILING
Број На Модел На:
113
боја:
Мешана боја Испрати
Пакет:
100 парче
Видови:
Печатење Со Цвеќиња, Дрвени Копчиња
Употреба:
облека, украси за Шиење Занает
Големина:
1.5cm diameter

Најдобри понуди