• Неодамнешно
  • -10 %
200pcs 9*14mm мешана боја Galatic форма да се шие на rhinestones блескави Acryl кристал flatback лабава монистра бесплатен превозот

200pcs 9*14mm мешана боја Galatic форма да се шие на rhinestones блескави Acryl кристал flatback лабава монистра бесплатен

DEN 324.00
DEN 359.52

Количина на стоки
Тековен


Бесплатен превозот мулти -боја Acryl кристал 9*14mm лабава монистра додаток gemstones кристал strass 150pcs/торба US$ 5.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот Брилијантен AB боја смола кристали монистра 25*18mm додаток gemstones да се шие на кристал strass diamong 60pcs/торба US$ 5.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот зелена AB боја Acryl кристал монистра 11*18mm додаток gemstones да се шие на кристал strass diamong 150pcs/торба US$ 5.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот рака за шиење лабава монистра AB боја смола кристали 13*18mm додаток gemstones кристал strass 100pcs/торба US$ 5.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот Голема промоција Висок квалитет на 24*11cm бела чипка applique за фустан, превез DIY Прирачник додатоци 4pcs/торба US$ 4.99 /многу
парчиња / многу
Applique Бесплатен превозот Висок Квалитет бела чипка прибор за облека свадба фустан, здолниште висина 33cm голема промоција US$ 9.99 /метар
Голема промоција 25*11.5 cm сребрена нишка бела чипка applique за фустан венчаница DIY Прирачник додатоци 4pcs/торба s01 US$ 5.99 /многу
парчиња / многу
Голема промоција на бела/црвена чипка applique 10.5*8.5 cm за фустан венчаница DIY Прирачник додатоци 4pair/торба s01 US$ 5.99 /многу
пара / многу
x

Други карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
acryl
Техника:
Шие-На
Големина:
9*14mm
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Цвет
Бренд Име:
zbroh
превозот:
CPAM/Epacket бесплатен превозот
Количина:
200pcs
Дупки:
2 Дупки
is_customized:
Yes
Обликот:
Galatic
боја:
мешана боја

Најдобри понуди