• Неодамнешно
  • -24 %
5yards 1-1/2 38 mm диви цвет шема печатени grosgrain лента партија декорација подарок лента Бесплатен превозот

5yards 1-1/2 38 mm диви цвет шема печатени grosgrain лента партија декорација подарок лента Бесплатен превозот

DEN 145.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте на нашиот магазин
~Уживајте во вашата шопинг!~
Нашата продавница MOQ : 6 бесплатен превозот,се меша предмети е во ред. Ако вкупниот цел износот е над $100,Преку Експрес курир како што курирската служба DHL,UPS-от,FEDEX,испорака ден ќе биде 3-7working дена Тоа е совршен за божиќ подарок завиткување и правење на вашиот занаети како лакови и косата се удира. И ние исто така снабдување со различен дизајн печати! За повеќе детали, ве молиме да испрати пораки до нас!!!
Пратката ќе биде испратена само по исплата е расчисти. За било превозот попуст (ако е применливо), ве молиме почекајте додека не добиле фактура од продавачот, пред да се изврши плаќање.
ПЛАЌАЊЕ
Пратката ќе биде испратена само по исплата е расчисти.
За било превозот попуст (ако е применливо), ве молиме почекајте додека не добиле фактура од продавачот, пред да се изврши плаќање.
ПРЕВОЗОТ
Ние ги користиме Кина Пост да ја испорача вашата парцела; Како и во Кина толку долго растојание на превозот. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Па нормално превозот време :
САД : 7-23business дена
О : 7-23 работни дена
Европа : 7-25 работни дена
Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите понуди/наредби.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
1-1/2
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
Види Слика
Шема:
Цртан филм

Најдобри понуди