• Неодамнешно
Кинески Јазол Долго Свила Tassel Четка Дизајни со лежиште за Нараквица Шарм Pendant Копче Синџир DIY Pendant Шарм Наоди

Кинески Јазол Долго Свила Tassel Четка Дизајни со лежиште за Нараквица Шарм Pendant Копче Синџир DIY Pendant Шарм Наоди

DEN 744.00

Количина на стоки
Тековен


Бојата ќе биде малку поинаков од оние што се прикажани на сликата,ве молиме да се напомене, и ако ви се грижи за тоа,ве молам, бидете внимателни пред да го купат.
Ве молиме имајте предвид дека објектот ќе изгледаат поголеми од вистинските стоки, ве молиме проверете ја големината внимателно.
Ако ние истрча на залиха,ќе ве контактираме во прв пат,ве молиме проверете ја вашата порака во време.ви благодариме.
Големина на tassel :
Широк : 2.5 cm
Целата Должина : 6.5 см
Ако ви треба се меша боја како и вашите sepcial боја,ве молиме да ни остават порака на боја броеви кои сакате кога ќе цел,ние ќе се обидеме потрудиме да ги испратите како сакате,ако таа боја не е достапна,ние ќе го испрати по случаен боја,pls се разбере,ви благодариме

Други карактеристики

боја:
МИКС ОД БОИ
Употреба:
Дома Текстил,Декоративни,Завеса,Облека
Број На Модел На:
ЗАБ-1011
Тип:
Tassel
Материјал:
100% Полиестер

Најдобри понуди