• Неодамнешно
  • -45 %
8CM Закрпи За Облека Значка Закрпи Јин Јанг џинови боречки вештини на кунг фу За Облека Торба DIY Додатоци

8CM Закрпи За Облека Значка Закрпи Јин Јанг џинови боречки вештини на кунг фу За Облека Торба DIY Додатоци

DEN 445.00
DEN 810.24

Количина на стоки
Тековен

Добредојде за вашите дизајн, и ви благодарам многу за вашата посета!
Usages :
(1).Како можам да ја плати цел? Преку Western Union,Paypal,T/T,L/C итн. Сопствени закрпи :
1,Она што можам да направам за да ја направам мојата сопствена дизајн?и која е цената?
Испратете ја сликата на вашиот дизајни,дозволете ми да знам големина и количина,тогаш јас ќе поднесам понуда за вас.Стави парче на десната страна.
Превозот информации :
.Стави ја страната со топлина печат поддршка директно на панталони.
Имаме најдобрите везени машина во светот,нашите 20sets нова машина се увезени од Јапонија TAJIMA .Чистење на дел што се случува да се пеглаат на.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : (за сопствени закрпи)
A.Подготви железо
(2).
Вовед Главната/ Како да го користите
Ние сме manufactory. пример за понудата :
1,Може да видам некој примерок прво, пред производството на мојот сопствен дизајн?
Ние ќе се направи примерок за вас да се потврди,а потоа strat производство после вашето одобрување на примерокот.Испорака : бесплатна испорака преку Кина Пост Воздух Mail, тоа обично трае 15-35 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.
2,Колку долго ќе правење на примероци зема?
3~5days
Б. По услуга :
1,Како можам да користам производите кога ќе примите?
На дамки може да се почитуваат : кошули, јакни, чанти, капи или било кој друг член на облека,Подарок за потрошувачите,Декорација за страните,исто така можете да ме контактирате за помош ако имате било какви прашања.По печ се врти ладно,дали таа е фиксна цврсто.Железо печ на сила назад и напред за околу 15 секунди.Различни дизајни/големина/количината,цената нема да биде иста.
2,Колку долго ќе трае за мене да се добие моите дизајни?
Правење на примероци за 3~5days,производство зема about5~10 дена,и DHL превозот околу 5~7days.Ние исто така нудиме бесплатен превозот, според редоследот ќе се направи.За било какви прашања,pls контакт со мене се чувствуваат слободни, добредојде за вашите сопствени дизајни.Земете вез закрпи и панталони(облека/торби/чевли/book/други занает) која ќе се пеглаат на.
Испорака : За прилагодено дизајн,примерок потврди трае околу 3~5days ,производството за 5~10days .Прилагодување на tempreture на железо на suiable степен.
Нашиот професионален тим бидете сигурни дека високиот квалитет на нашите површини ,брзо quotion,најдобра цена и услуга за вас .

Други карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
F156
Функција:
Рачно изработени,3D,Еко-Пријателски
Големина:
8cm
Стил:
Железо-На
Бренд Име:
Aanywell
Име На Производ:
8CM Закрпи За Облека Значка Закрпи Јин Јанг џинови боречки вештини к
боја:
Како Што Сликите Покажуваат
Големина на:
8cm
Стил:
пегла на подлога,топла намали
Техника:
Извезена
превозот:
Место на Потекло:
Материјал:
Чувствував/Најлон/Twill/100% Embroide
Примерок време:
1~3 дневна дена
Времето за производство:
5~10days според количината

Најдобри понуди