• Неодамнешно
  • -8 %
50 групи /многу 633 Копчето.Пролет clasp12.5mm Црно прилепува занитвам. Облека & AccessoriesMetal копчиња. Метал snap T8 T5 T3

50 групи /многу 633 Копчето.Пролет clasp12.5mm Црно прилепува занитвам. Облека & AccessoriesMetal копчиња. Метал snap

DEN 442.00
DEN 480.00

Количина на стоки
Тековен


започнете
крајот

Други карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Број На Модел На:
12.5 mm
Техника:
Сликарство
Бренд Име:
DoonLoo
Функција:
Мие,Еко-Пријателски
Стил:
Flatback
Копчето Тип:
Snap Копчето
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Декорација:
Никој
Метал Тип:
никел

Најдобри понуди