• Неодамнешно
  • -8 %
metalstar кристал печ beaded везови Чипка ткаенина applique закрпи за Облека декоративни кристали печ Diy додатоци

metalstar кристал печ beaded везови Чипка ткаенина applique закрпи за Облека декоративни кристали печ Diy додатоци

DEN 574.00
DEN 623.52

Количина на стоки
Тековен


Тема : како се покаже во Големина на слика(Appr вол ) : 4.5 cm

Други карактеристики

Бренд Име:
fengxingtimely
Големина:
as show in picture
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Функција:
Рачно изработени
Број На Модел На:
----
Тип На Производ:
Закрпи

Најдобри понуди