• Неодамнешно
YANSTAR (1pcs) трговија на Големо Целосна Должина Булчински Розово Злато Кристал Rhinestones Appliques Железо За венчаница Појас YS858

YANSTAR (1pcs) трговија на Големо Целосна Должина Булчински Розово Злато Кристал Rhinestones Appliques Железо За венчаница

DEN 447.36

Количина на стоки
Тековен


Свадба Sashes
Свадба Жартиера
Свадба Headbands
Rhinestones Appliques За Чевли
Клиенти Повратни Информации

Други карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Обликот:
Станот
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Материјал:
Кристално
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Бренд Име:
yanstar
Број На Модел На:
YS858
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Големина:
93 cm length x 5cm width
боја:
Sliver,Розово Злато,Злато
Материјал:
Кинески одделение На кристал, бисери
Пакување:
1piece по торба
Минималната Количина:
1Piece
превозот:
E-Пакет,AliExpress Стандард за Испорака(7-29days)
Трговија На Големо Превозот:
E-EMS, AliExpress Премија ,DHL,UPS-от и СЛ(3-7Days)
Користи:
Свадба Свадба Фустани Sash ,Булчински Додаток ИТН...

Најдобри понуди