• Неодамнешно
  • -16 %
Висок Квалитет на Мажите платно ремени Воена Тактичка Ремени Метал Тока Најлон Ремени Носи Опстанок Половината Појас 115cm H3-3

Висок Квалитет на Мажите платно ремени Воена Тактичка Ремени Метал Тока Најлон Ремени Носи Опстанок Половината Појас

DEN 536.00
DEN 637.92

Количина на стоки
Тековен


СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ НОВА ТОЧКА ПРЕПОРАЧУВА добредојдовте во мојата продавница, Најдобри желби за вас да се има добар шопинг патување! САД$ : 9.21 US$ : 9.23 US$ : 8.59 US$ : 8.38 US$ : 7.22 US$ : 7.74 US$ : 7.97 US$ : 7.37

Други карактеристики

Големина:
115cm, 135cm
Бренд Име:
Meetee
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
Најлон
Техника:
позлата
Употреба:
Чанти,Ремени,Облека
Тока Тип:
Клипот Токи
Број На Модел На:
H3-3
Функција:
Еко-Пријателски/Никел-Бесплатно
Обликот:
Плоштад
Тип На Производ:
Токи
Декорација:
Никој
Популарната Елемент:
Ткаени
Должина (cm):
115cm,135cm
Ширина:
3.8cm

Најдобри понуди