• Неодамнешно
20Pcs/Многу 20MM*25ММ Овална тиркизна Копчето 2017 за Colthing Свадба декорација Рамен Грб Тока Метални Додатоци

20Pcs/Многу 20MM*25ММ Овална тиркизна Копчето 2017 за Colthing Свадба декорација Рамен Грб Тока Метални Додатоци

DEN 268.32

Количина на стоки
Тековен


Тип на производ : 20 Pcs/Многу 20 MM*25ММ Овална тиркизна Копчето 2017 за Colthing Свадба декорација Рамен Грб Тока Метални Додатоци
Декорација : Тиркизна
Функција : DIY
Техника : Обложени
Материјал : Метал
Употреба : Чанти,Ремени,Облека,Чевли
Облик : Стан
Број на модел : 20mm*25mm
Боја : зелена
Количина : 20 парче

Други карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Обликот:
овална
Декорација:
Rhinestones
Метал Тип:
Дувачкиот
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
P037
Копчето Тип:
Snap Копчето
Материјал:
Метал
Функција:
Без Никел
Големина:
20MM*25MM
боја:
Зелена

Најдобри понуди