• Неодамнешно
  • -29 %
LIULANZHI пурпурна riche getzner памук bazin ткаенина brode getzner riche ткаенина африкански tissu со монистра со 2yards нето чипка PB07

LIULANZHI пурпурна riche getzner памук bazin ткаенина brode getzner riche ткаенина африкански tissu со монистра со 2yards

DEN 1842.00
DEN 2594.40

Количина на стоки
Тековен


Производот се покаже :
LIULANZHI пурпурна riche getzner памук bazin ткаенина brode getzner riche ткаенина африкански tissu со монистра со 2yards нето чипка PB07
Превозот :
Ние може да според да барањата на клиентите,сите предмети се превозот од DHL,TNT, SF,Fedex,UPS-от може да се добијат на стока само во рок од 3-7 работни дена,се надеваме дека сите thie клиентот може да се добие на стоки во прв пат! Царина : Тоа е одлучено од страна на друга држава е царинската политика и треба да се плати од страна на купувачот,нашиот може да ни остави порака за вредноста што сакате од нас да напишете при поставувањето на цел.Обично пишуваме коса примероци и ниска вредност ви помогне да се избегне царинската данок како е можно како што може да,но, ние не може да ветување тоа ќе се 100% се оди преку.Европски земји, понекогаш треба да се обрне малку taxs,дека се зависи од локалните обичаи.
Пакување процес :
Плаќање:
Ние прифаќаме Western Union,Money Gram,ВИЗА,Мастеркард, Банкарски Трансфер.. Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка, можете да касата и да оди напред со плаќање
Плаќањето е објавен само за нас откако ќе се потврди испорака. Зачувам е слободен и лесен за употреба. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и телефонски број е точен. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во Aliexpress плаќање за shipmen.
Модел шоу :
Повратни информации :
За вашето задоволство и possitive повратни информации е многу важна за нас . Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објект и услуги ,благодарение!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П1 : Што е платен?
А1 : Од Т/Т. Paypal. Western union или Money Gram.
Q2 : Колку долго ќе потрае за мојот пакет да се добие?
А2 : Нормално во 3-6 работни дена од DHL/ФЕДЕКС.
Q3 : Колку се трошоците за превозот?
A3 : Превозот цена е обвинет од страна на пакет е тежина и да се однесуваат на превозот
методи можете да изберете и вашата дестинација.
Q4 : Како можам да ставам ред?
A4 : Можете да ни испратите барање писмо прво, нашите saleman ќ ве контактираме во рок од 24 часа и упатство како да го нарачате.
П5 : Како многу стилови за мојот одберете?
А5 : Колку вида на вашиот избере, или можете да ни покаже дизајни, ние може да се репродуцираат за вас.

Други карактеристики

Шема:
Batik
Бренд Име:
LIULANZHI
Техника:
Ткаени
Плетени Тип:
Tricot
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Ширина:
51-52
Материјал:
100% Памук
Стил:
Жакард
Nonwoven Техника:
Термо-Спои
Тип На Производ:
Органски Материјал
Тип:
brocade ткаенина
Функција:
Еко-Пријателски
occation:
партија, свадба и обично се користат
Големина:
7 yards/lot
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Објектот:
riche ткаенина
Производот:
bazin ткаенина
Тип:
brode getzner riche ткаенина
Точка име :
африкански tissu
Име на производ:
bazin riche
Ткаенина Тип:
riche getzner
боја:
виолетова....

Најдобри понуди