• Неодамнешно
  • -14 %
DIY кожа занает индискиот главата дизајн црвена сина камен постелнина caibu завртка занитвам копчето за скок и studs метални додатоци паричник

DIY кожа занает индискиот главата дизајн црвена сина камен постелнина caibu завртка занитвам копчето за скок и studs

DEN 532.00
DEN 619.20

Количина на стоки
Тековен


DIY паричникот занитвам
Кол 30мм
испрати со завртки, ако ви треба брзо копче, pls исто така да контактирате со мене за цената, оваа цена е за завртки.
10pcs/многу
може да се користи со 201 snap копчето

Други карактеристики

боја:
црвен камен, син камен, меша
Тип На Производ:
Заковки
Бренд Име:
terruncara
Техника:
позлата
Материјал:
Цинк Легура
Занитвам Тип:
Open-End

Најдобри понуди