• Неодамнешно
  • -16 %
Чипка Везени Venise Флорални Деколте Вратот И Јаката Намали За Шиење Облека Applique Украс Ткаенина Налепници

Чипка Везени Venise Флорални Деколте Вратот И Јаката Намали За Шиење Облека Applique Украс Ткаенина Налепници

DEN 41.00
DEN 48.96

Количина на стоки
Тековен


4373
Опис :
Материјал : Полиестер Ткаенини
Парична казна изработка, убава и во деликатес.
Убава јака ќе облагородување вашата облека како парче парична казна накит.
Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishments,scrapbooking, торба, капи, итн.
Идеален за Шиење, накит одлуки, scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, кукли, лакови за коса,подароци, кеси, свадба, да се облекува, занаети, ремени, капа декорација,итн.
Големина : Прикажува Како слики
Количина : 1 Pc
Answer : ___________________________ Note :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 Pc x Везови Чипка Флорални Јака
'

Други карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Големина:
Refer to the photo
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Вез Чипка Флорални Јака
Тип На Производ:
Закрпи
Тип На Производ:
Закрпи
Материјал:
Полиестер Ткаенини
Тип На Единица:
парче

Најдобри понуди