• Неодамнешно
  • -45 %
роботот Карактер Фан Остане Злато Закрпи DIY Applique Закрпи За Облека Панталони Кеси Налепници за Шиење Додатоци

роботот Карактер Фан Остане Злато Закрпи DIY Applique Закрпи За Облека Панталони Кеси Налепници за Шиење Додатоци

DEN 445.00
DEN 810.24

Количина на стоки
Тековен


Вовед Главната/ Како да го користите
Ние сме manufactory. Welcom вашиот дизајн, и ви благодарам многу за вашата посета!
УПОТРЕБА :
(1).Земете вез закрпи и панталони(облека/торби/чевли/book/други занает) која ќе се пеглаат на.Подготви железо
(2).Чистење на дел што се случува да се пеглаат на.Стави парче на десната страна.Стави ја страната со топлина печат поддршка директно на панталони.
(3).Прилагодување на tempreture на железо на suiable степен.Железо печ на сила назад и напред за околу 15 секунди.
(4).По печ се врти ладно,дали таа е фиксна цврсто.ако не,обидете се повторно во над истиот начин. (5).Поради светлината и аголот, бојата можеби малку разлика помеѓу производите и фотографија, се надевам дека ќе можат да го разберат!
(6).Испорака : бесплатна испорака преку Кина Пост Воздух Mail, тоа обично трае 15-35 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.
ДА СЕ ЗНАЕ-ЕДЕН

Други карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
S035
Функција:
Рачно изработени,3D,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Големина:
8.2x6.8cm
Бренд Име:
Aanywell
is_customized:
custom embroidered patches
Број На Модел На:
извезена закрпи
using1:
Вез Значка
USING3:
вез печ трговија на големо
Алатки тип:
Закрпи
Техника:
Воена Везени
Поддршка:
пегла на далноводи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
USING4:
Мека гума печ

Најдобри понуди