• Неодамнешно
  • -8 %
Светло сина,монголски Кадрава Овци Faux Крзно комбинација Ткаенина, faux вест, крзнено палто. бебето на фотографијата реквизити, перница случај 150*50cm

Светло сина,монголски Кадрава Овци Faux Крзно комбинација Ткаенина, faux вест, крзнено палто. бебето на фотографијата

DEN 839.00
DEN 911.52

Количина на стоки
Тековен


Грижа Инструкции : Машина за миење ладно. Тоа може да потрае до 3 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. EMS : 5-10 дена Повремено, тоа може да го одложи поради вашата локална Клиент царинење. Пегла на задната страна ниска топлина. Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и додатоци со Одобрување Врати Код. Објектот ќе бидат испратени надвор од рамките на 24-48 часа по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). Се исуши најпосакувана, или собори сува ниска топлина. Ако не се добие објект од по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа. Ние се стремиме да заработи 100% совршен "Пет Ѕвезди" резултати од вас. Не приложи во пластична кеса. Ние може да се размена на објектот во рок од 30 дена откако ќе се примени, доколку тоа е дефектен. Како вистински крзно, а faux крзно треба да дишат. Рефундирање ќе се направи по приемот на врати објектот. Пристигнување време :
1. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса. Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни информации за тоа како да се плати или било какви прашања во врска со плаќање. Не железо или пареа.
Другите СИТЕ ПРЕДМЕТИ ќе бидат спакувани Без мало поле. Воздухот Mail : 15-30 дена
2. Ве МОЛИМЕ ги СПОДЕЛИТЕ со НАС И да НИ ДАДЕ МОЖНОСТ ДА се НАПРАВАТ НЕШТАТА ДЕСНО пред да ја напуштат повратни информации. Да се чува далеку од инсектициди, mothproofing, и други хемикалии, вклучувајќи парфем, hairspray и шминка.
Секогаш можете да ни E-mail, прво за понуда пред купување. Ние не сме одговорни за давачки или даноци на вашата земја. Не користите удар фен, висат тоа да се исуши. Ние ќе бидат одговорни за поштарина на движењето за отворен код.
Плаќање Ние го прифаќаме Зачувам. Продавница во плакарот кои не се изложени на светлина.
Повеќе двор Набавки ќе пристигне во едно парче и без yardage сечење, земете предвид дека минимално намалување е 1 Двор и дека секој двор е еднакво на 36 Инчи во должина.
Пратката Ние не сме одговорни за undeliverable адреса.
Функција : Содржина : 100% Синтетички Ширина : 60" Широк/150cm Големина : 60"*19. боја : сина Тежина : 400 грам Куп Должина : 5cm
Се истакна :
Производот може да се користат за тапацир, fuzzy ќебиња, топло bedspreads, кревет соба и бања килими,
јакни, јакна linings, крзнени палта, грашок, капути, чизми и фрли ќебиња. Купувачот се одговорни за враќање на трошоците за превозот.

Други карактеристики

Тип:
руно ткаенина
Техника:
Nonwoven
Шема:
Обоена
Велур Ткаенина Тип:
000
Материјал:
100% ВОЛНА
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
150cm
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Други
Плетени Тип:
Други
Тип:
Faux Крзно

Најдобри понуди