• Неодамнешно
Бесплатен Превозот 10 Мрежа Дупчење Кутија + SS30 Големина 6mm 1500pcs Multicolor Смола Flatback монистра 10 Бои Случајно

Бесплатен Превозот 10 Мрежа Дупчење Кутија + SS30 Големина 6mm 1500pcs Multicolor Смола Flatback монистра 10 Бои Случајно

DEN 431.52

Количина на стоки
Тековен

П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.7% Наплата
. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.4 mm или 1mm = 0. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.0393 инчен
Боја :
повеќе
Количина :
Ќе добиете 1500 Pcs на овој објект во листата цена
Дел Бр.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 10 дена. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
Материјал :
смола
Големина на :
Прибл : 6mm
конверзија : 1 инч = 25.
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO . EMS превозот време
Плаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако објектот е неисправна на 1 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение
Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .

Други карактеристики

боја:
Мулти, кристал, црна
Тип На Производ:
Монистра
Техника:
позлата
Број На Модел На:
E022
Материјал:
Пластични
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Пакет:
1500pcs/многу
квалитет:
ААА
боја:
Повеќе
Место:
Zhe Џијанг,Кина
is_customized:
Yes
Материјал:
Смола
Големина:
6MM

Најдобри понуди