• Неодамнешно
3yards/многу Ширина 15cm White Памук, Везени Чипка Ткаенини, за Жени Облека Diy Чипка Намали, Бесплатен Превозот RS222

3yards/многу Ширина 15cm White Памук, Везени Чипка Ткаенини, за Жени Облека Diy Чипка Намали, Бесплатен Превозот

DEN 362.88

Количина на стоки
Тековен

двор
Име на производ : 100% памук везови чипка
Ширина : 15cm
Боја : бела Off
Пакување : 3yards/многу
Употреба : Идеален за Фустан, headware, женски underware гребенот,чанта додаток, шапка. перница,завеса,кукли облека , дома декор , Свадба Чипка итн.

Други карактеристики

Бренд Име:
Р SMEALE
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Памук
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Чипка
Ширина:
15cm
Број На Модел На:
RS222
Тип На Производ:
Чипка

Најдобри понуди