• Неодамнешно
Бесплатен Превозот 720pcs/торба SS20 Големина 5mm Кристал AB Смола Flatback монистра,Помине Уметност монистра,DIY Свадба Декорација

Бесплатен Превозот 720pcs/торба SS20 Големина 5mm Кристал AB Смола Flatback монистра,Помине Уметност монистра,DIY Свадба

DEN 90.24

Количина на стоки
Тековен


Предмети се испраќаат од Кина преку Кина пост воздух mail,epacket,EMS,FEDEX,DHL.4 mm или 1mm = 0.
Материјал :
смола
Големина на :
Прибл : 5mm
конверзија : 1 инч = 25.9% Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение
Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO .7% Наплата
. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Гаранција и Гаранција : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.0393 инчен
Боја :
кристал AB
Количина :
Ќе добиете 720 Pcs на овој објект во листата цена,
Дел Бр. EMS превозот време
Плаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Монистра
Техника:
позлата
Број На Модел На:
W014
Материјал:
Пластични
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Пакет:
720pcs/многу
квалитет:
ААА
боја:
кристал ab
Место:
Zhe Џијанг,Кина
is_customized:
Yes
Материјал:
Смола
Големина:
5MM

Најдобри понуди