• Неодамнешно
100pcs Сребрени Сатенски Лента Лакови Декоративни Сатен Лак Пеперутка Врски За Кукла Коса Додатоци Свадба Картичка Embellishments

100pcs Сребрени Сатенски Лента Лакови Декоративни Сатен Лак Пеперутка Врски За Кукла Коса Додатоци Свадба Картичка Embellishments

DEN 323.04

Количина на стоки
Тековен


100pcs/многу Сатен Лента Лакови Декоративни Пеперутка Врски
1. Вие сте во потрага на 100pcs/многу сатен лента лакови. Оваа листа е за сребрена боја... 2. Материјал : 100% полиестер,сатен лента 3. Направени со 15mm(ширина) сатен лента, лак големина е околу 45mm(должина) , многу добар предмети да се користи во облека, додатоци, играчки,косата barrettes, занаети, украси, одмор заврши, и пакување, овие високо квалитетни панделки имаат супериорна постојаност на боја и форма.
Ве молиме имајте во предвид дека на лак бои може да се разликува малку поради монитори.
ПРЕВОЗОТ : 1. Брод на светот преку epacket или кина пост воздух mail.
2. Нарачки обработуваат во рамките на 1 бизнис денови на плаќање проверка.
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊЕ :
1. Ние го прифатат плаќање преку Alipay САМО.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена .
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
Ви благодарам многу!!!

Други карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Бренд Име:
Yiasangly
Стил:
Единствен Лик
Ткаенина Тип:
Сатенски
Шема:
Полна Боја
Ширина:
15mm
Тип:
декоративни лакови
Лак Материјал:
100%полиестер
лак лента:
сатенски лента
Големина:
45mm(length)*40mm(height)

Најдобри понуди