• Неодамнешно
  • -12 %
100 Сребро 7mm 8мм 9mm 10мм Тубуларна Заковки Studs + Алатка ги поставува стандардите за Полнење за Панк, Biker Занает DIY

100 Сребро 7mm 8мм 9mm 10мм Тубуларна Заковки Studs + Алатка ги поставува стандардите за Полнење за Панк, Biker Занает

DEN 376.00
DEN 427.20

Количина на стоки
Тековен


100 x Сребрена 2 парчиња Тубуларна Заковки & Алатка
Опис
100 x 9mm врвот на главата х 8мм висина
Овие се 100% Сосема Нов и Одличен Квалитет.
Овие се 100% Сосема Нов и Одличен Квалитет.

Други карактеристики

боја:
7mm, 8mm, 9mm, 10мм
Тип На Производ:
Заковки
Месо тело дијаметар:
8мм
Занитвам Тип:
Близок-Крај
Материјал:
Дувачкиот
Месо Тело Должина:
8мм
Техника:
позлата
Бренд Име:
ZHANG ЦЕ ЈУН
Број На Модел На:
dd
Глава Дијаметар:
9mm
is_customized:
Yes

Најдобри понуди