• Неодамнешно
1 Двор 8мм SS40 НА Одделение Смарагд/Темно Зелена Кристал Кристал Сребро Синџир се Шие На Трим

1 Двор 8мм SS40 НА Одделение Смарагд/Темно Зелена Кристал Кристал Сребро Синџир се Шие На Трим

DEN 422.40

Количина на стоки
Тековен


1 Двор 8мм SS40 НА Одделение Смарагд/Dark Green
Кристал Кристал Месинг Синџир Трим Свадба Торта
Дијаметар на кристал : 8mm/ ss38
должина : 1 двор
Кристал Боја : Смарагд/Темно Зелена
метална боја : сребрена
Превозот И Ракувањето Со
Стоката се во парк подготвен за објавување.
Станот поштенски го оценувате Светот. Поштенски попусти на повеќе набавки.
Објектот ќе пристигне во 12-20 работни дена, со следење на број
Ние брод повеќето од пакети во 2 работни дена по плаќање

Други карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Стил:
Pointback
Обликот:
Круг
Техника:
Шие-На
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Големина:
ss38
Материјал:
Стакло

Најдобри понуди