• Неодамнешно
2 Реда 4mm 888 Кристал Злато синџир Торта Лента Трим Свадба Декорација x 1 двор

2 Реда 4mm 888 Кристал Злато синџир Торта Лента Трим Свадба Декорација x 1 двор

DEN 355.20

Количина на стоки
Тековен


бесплатен превозот 2 Реда 4mm 888 Кристал Злато синџир Торта Лента Трим Свадба Декорација x 1 двор
Свадба Торта
Кристал монистра големина 4mm
Кристал монистра боја кристално
Се користи за Облека, додатоци,weddin фустан, Накит,Чевли и така натаму.
Количина ќе се biding 1 двор(о.91meter)
Основната боја на Злато
Превозот И Ракувањето Со
Ние брод повеќето од пакети во 2 работни дена по плаќање
Стоката се во парк подготвен за објавување.
Станот поштенски го оценувате Светот. Поштенски попусти на повеќе набавки.
Објектот ќе пристигне во 12-20 работни дена, со следење на број

Други карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
Стакло
Техника:
Шие-На
Големина:
ss16
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Pointback
Обликот:
Круг
is_customized:
Yes

Најдобри понуди