• Неодамнешно
Бесплатен Превозот 20000pcs/торба Изберете Големина 3мм Multicolor Смола Flatback монистра,DIY Свадба Декорација

Бесплатен Превозот 20000pcs/торба Изберете Големина 3мм Multicolor Смола Flatback монистра,DIY Свадба Декорација

DEN 479.52

Количина на стоки
Тековен

0393 инчен
Боја :
Количина :
Ќе добиете 20000 Pcs на овој објект во листата цена,
Дел Бр. EMS превозот време
Плаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.4 mm или 1mm = 0. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union. Ако објектот е неисправна на 1 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO . Гаранција и Гаранција : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 10 дена.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.9% Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Материјал :
смола
Големина на :
Прибл : 3мм
конверзија : 1 инч = 25.
Предмети се испраќаат од Кина преку Кина пост воздух mail,epacket,EMS,FEDEX,DHL. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение
Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Монистра
Техника:
позлата
Број На Модел На:
E004
Материјал:
Пластични
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
квалитет:
ААА
боја:
различни бои
Место:
Zhe Џијанг,Кина
Количина:
20000pcs
Објектот Дијаметар:
3MM
Големина:
3mm

Најдобри понуди