• Неодамнешно
бесплатен превозот 4 Редови 4mm 888 Кристал злато синџир Торта Лента Трим Свадба Декорација x 1 двор

бесплатен превозот 4 Редови 4mm 888 Кристал злато синџир Торта Лента Трим Свадба Декорација x 1 двор

DEN 552.00

Количина на стоки
Тековен


бесплатен превозот 4 Редови 4mm 888 Кристал синџир Торта Лента Трим Свадба Декорација x 1 двор
Свадба Торта
Материјал : 888 Кристал Rhinestones&Месинг Синџир, А+ Одделение Камења
Должина : Околу. 3 нозе, 1 Двор
Боја : Кристално Јасна
Големина : SS16, 4mm 4 редови=16mm
Метал Првенство : Злато Позлатен
Превозот И Ракувањето Со
Ние брод повеќето од пакети во 2 работни дена по плаќање
Стоката се во парк подготвен за објавување.
Станот поштенски го оценувате Светот. Поштенски попусти на повеќе набавки.
Објектот ќе пристигне во 12-20 работни дена, со следење на број

Други карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
Стакло
Техника:
Шие-На
Големина:
ss16
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Pointback
Обликот:
Круг
is_customized:
Yes

Најдобри понуди