• Неодамнешно
1000pcs/чантата Мала Големина 3мм Мулти боја Смола Flatback монистра,Помине Уметност монистра,DIY Свадба Декорација

1000pcs/чантата Мала Големина 3мм Мулти боја Смола Flatback монистра,Помине Уметност монистра,DIY Свадба Декорација

DEN 57.60

Количина на стоки
Тековен

Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. EMS превозот време
Плаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.4 mm или 1mm = 0.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10. Гаранција и Гаранција : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
Предмети се испраќаат од Кина преку Кина пост воздух mail,epacket,EMS,FEDEX,DHL. П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.9% Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 10 дена.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11. Ако објектот е неисправна на 1 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Материјал :
смола
Големина на :
Прибл : 3мм
конверзија : 1 инч = 25. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение
Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .

Други карактеристики

Тип На Производ:
Монистра
Бренд Име:
wuguo
Број На Модел На:
R002
Материјал:
Пластични
Техника:
позлата
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Пакет:
1000pcs/многу
квалитет:
ААА
боја:
Повеќе
Место:
Zhe Џијанг,Кина
is_customized:
Yes
Материјал:
Смола
Големина:
6MM

Најдобри понуди