• Неодамнешно
  • -5 %
50*135CM Златна Големиот Паун Газа Tulle Sequin Везови Цвет Ткаенина Материјал Предиво Текстилни Африкански Чипка Guipure Шие Облека

50*135CM Златна Големиот Паун Газа Tulle Sequin Везови Цвет Ткаенина Материјал Предиво Текстилни Африкански Чипка Guipure

DEN 903.00
DEN 950.40

Количина на стоки
Тековен

метар дворот дворот метар дворот метар двор
Материјал : mesh sequin везени ткаенина(големиот паун)
Големина на : 50*135cm(19.68*53")
Боја : златна
Цел : да се шие облека или направи cheongsam и така натаму
ова е едно парче цена ,ако сакате да купите 2pieces ,ќе се добие 2 паун
ако купувате 3pieces, ќе се добие подолу 3 паун и така натаму
може да биде големо ,ако ви треба голема количина ,pls контактирајте со нас ,ние ќе ви даде повеќе попуст tks
Производство Детали
под слика се едно парче паун
на дното на ткаенината е од полиестер газа

Други карактеристики

Стил:
Хексагонална
Тип:
mesh ткаенини
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Извезена
Плетени Тип:
Искриват
Техника:
Плетени
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
135cm
Материјал:
100% Полиестер
is_customized:
yes

Најдобри понуди