• Неодамнешно
  • -5 %
3 Дворови Бел Бисер Beaded Чипка Скриј Лента За Шиење Облека-YC

3 Дворови Бел Бисер Beaded Чипка Скриј Лента За Шиење Облека-YC

DEN 908.00
DEN 955.20

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте Виножито Мала Куќа
1.Големина : 2cm
2.Боја : Бела,Црна
3.Материјал : Полиестер+бисер
MOQ е 3 метри/многу

Други карактеристики

боја:
Црна, Бела
Тип На Производ:
Чипка
Бренд Име:
QRTRIM
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Техника:
Извезена
Ткаенина Тип:
Mesh
Ширина:
2cm
Број На Модел На:
rb-b005
Материјал:
100% Полиестер
is_customized:
Yes

Најдобри понуди