• Неодамнешно
Промотивна цена 20pcs14-16 инчи / 35-40cm природни ној пердуви за големи свадби и партии, украси за бесплатен превозот

Промотивна цена 20pcs14-16 инчи / 35-40cm природни ној пердуви за големи свадби и партии, украси за бесплатен превозот

DEN 575.52

Количина на стоки
Тековен

Ви благодариме!.
Промотивна цена 20pcs14-16 инчи / 35-40cm природни ној пердуви за големи свадби и партии, украси за бесплатен превозот
Материјал : природни ној пердув
14-16 инчи / 35-40 cm
Количина : 20pcs
Состојба : 100% сосема нов и добар квалитет
Ако ви треба други бои, ве молиме, напишете за мене. Ве молиме
се обрне внимание за ова пред да u се направи ред. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Боја информации :
1. Како на Купувачот тоа е вашиот одговорност е да се прочита и разбере боја опис, како што е бојата на објектот ќе се купување. Тоа е повеќе брза и безбедна, тоа трае 7-10days, и ве молиме контактирајте со нас да плати дополнителни превозот цена. Сакаме прашања, па прашај си!
-Прифаќаме само Зачувам (Т/T, Western Union и други начини на плаќање aliexpress прифати)
Ве молиме оставете точно и јасно адреса; тоа ќе ги намали многуте проблеми на превозот. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Така вашата исплата е 100% сигурен!
ПРЕВОЗОТ
- Сите наши објектот е бесплатен испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail, тоа е зошто тоа е во одлична цена, нормално трае од 15 - 25 дена, но за некои причини, пратката ќе одложувања. Ако не сте сигурни, ве молиме e-mail за појаснување. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. Ние работиме многу напорно за да се обезбеди најдобри застапеност на стил и боја на производот преку нашите фотографии и описи. Ве молиме изберете вашиот производ внимателно и побара сите прашања пред наддавање.
ПОВРАТНИ информации
1) Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу!!
2) Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
-Забелешка : сите линк со кој е означен ЕМС бесплатен превозот, ако у се од Бразил, ние ќе брод од страна на Бразил пост, наместо на ЕМС, бидејќи Бразил, Бразил пост е
најбрзиот и повеќето безбедни начини за превозот.
-Ако не можете да добиете пост по 25 дена од денот ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно.

Други карактеристики

Материјал:
ној пердув
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
Нови
Материјал:
Ној Пердуви
Стил:
Свадба
боја:
Бела
Големина:
14-16 inches / 35-40cm

Најдобри понуди