• Неодамнешно
1 Двор 2 Реда 2,5 mm Костим Applique Кристално Јасно Кристал Сребро Синџир Скратува

1 Двор 2 Реда 2,5 mm Костим Applique Кристално Јасно Кристал Сребро Синџир Скратува

DEN 470.40

Количина на стоки
Тековен


1 Двор 2 Реда 2,5 mm Кристално Јасно Кристал Сребро Синџир Скратува
Свадбена Торта Декорација
Материјал : 888 Кристал Rhinestones, Сребро Позлатен Месинг Синџир Количина : 1 Двор Целиот Синџир Ширина : 13 мм Боја : Кристално Јасно Кристал Синџир Големина : 2,5 mm 2 реда голема чаша rhinestones : 8mm Куп Метал : Сребро Позлатен Лим : Месинг База
Превозот И Ракувањето Со
Стоката се во парк подготвен за објавување.
Станот поштенски го оценувате Светот. Поштенски попусти на повеќе набавки.
Објектот ќе пристигне во 12-20 работни дена, со следење на број
Ние брод повеќето од пакети во 2 работни дена по плаќање

Други карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
Стакло
Техника:
Шие-На
Големина:
ss12
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Pointback
Обликот:
Круг
is_customized:
Yes

Најдобри понуди