• Неодамнешно
Нови 2880pcs/торба SS12 Големина 3мм Кристал AB/Заоблачено AB Смола Flatback монистра,Помине Уметност монистра,DIY Свадба Декорација

Нови 2880pcs/торба SS12 Големина 3мм Кристал AB/Заоблачено AB Смола Flatback монистра,Помине Уметност монистра,DIY Свадба

DEN 80.64

Количина на стоки
Тековен

Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.9% Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 10 дена.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10. П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0. Гаранција и Гаранција : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.7% Наплата
.
Материјал :
смола
Големина на :
Прибл : 3мм
конверзија : 1 инч = 25. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. EMS превозот време
Плаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение
Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 . Ако објектот е неисправна на 1 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Монистра
Техника:
позлата
Број На Модел На:
A018
Материјал:
Пластични
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Пакет:
2880pcs/многу
квалитет:
ААА
боја:
кристал ab
Место:
Zhe Џијанг,Кина
is_customized:
Yes
Материјал:
Смола
Големина:
3mm

Најдобри понуди