• Неодамнешно
  • -0 %
Бесплатен Превозот 720pcs/торба SS20 Големина 5mm Мулти Боја Смола Flatback монистра,DIY Свадба Декорација

Бесплатен Превозот 720pcs/торба SS20 Големина 5mm Мулти Боја Смола Flatback монистра,DIY Свадба Декорација

DEN 66.00
DEN 66.24

Количина на стоки
Тековен

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11. П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. EMS превозот време
Плаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.9% Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.4 mm или 1mm = 0. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение
Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 . Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
Предмети се испраќаат од Кина преку Кина пост воздух mail,epacket,EMS,FEDEX,DHL.
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO . Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.0393 инчен
Боја :
повеќе
Количина :
Ќе добиете 720 Pcs на овој објект во листата цена,
Дел Бр.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Монистра
Број На Модел На:
W017
Техника:
позлата
Материјал:
Пластични
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Пакет:
720pcs/многу
квалитет:
ААА
боја:
Повеќе
Место:
Zhe Џијанг,Кина
is_customized:
Yes
Материјал:
Смола
Големина:
5MM

Најдобри понуди