• Неодамнешно
12yards/многу рачно изработени Diy Облека Додатоци Висок Квалитет Популарни Благородна Eyelash Чипка Декорација Материјал 13cm RS151

12yards/многу рачно изработени Diy Облека Додатоци Висок Квалитет Популарни Благородна Eyelash Чипка Декорација Материјал

DEN 412.80

Количина на стоки
Тековен

двор
Име на производ : eyelash чипка
Ширина : 13cm
Боја : бело /црна
Пакување : 12yards/многу
Употреба : Идеален за Фустан, headware, женски underware гребенот,чанта додаток, шапка. перница,завеса,кукли облека , дома декор , Свадба Чипка итн.

Други карактеристики

боја:
црна, бела, бела 6m црна 6m
Бренд Име:
Р SMEALE
Техника:
Жакард
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Чипка
Ширина:
13cm
Број На Модел На:
RS151
Тип На Производ:
Чипка

Најдобри понуди