• Неодамнешно
  • -10 %
Добар квалитет Светло сина 5cm куп ткаенини филц,Кадрава Овци Faux Крзно,Памук фланелен боксери материјал крзно ,бебе фотографија,150*50cm

Добар квалитет Светло сина 5cm куп ткаенини филц,Кадрава Овци Faux Крзно,Памук фланелен боксери материјал крзно ,бебе

DEN 842.00
DEN 935.52

Количина на стоки
Тековен

Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса. Купувачот се одговорни за враќање на трошоците за превозот. Пристигнување време :
1. Објектот ќе бидат испратени надвор од рамките на 24-48 часа по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). Сите предмети биле тестирани пред испраќање.
Грижа Инструкции : Машина за миење ладно. Воздухот Mail : 15-30 дена
2. Ние не нудиме се комбинираат превозот.
Плаќање Ние го прифаќаме Зачувам. Ве МОЛИМЕ ги СПОДЕЛИТЕ со НАС И да НИ ДАДЕ МОЖНОСТ ДА се НАПРАВАТ НЕШТАТА ДЕСНО пред да ја напуштат повратни информации. Star-резултати се многу важни за нас. Не користите удар фен, висат тоа да се исуши. Ние се стремиме да заработи 100% совршен "Пет Ѕвезди" резултати од вас. Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и додатоци со Одобрување Врати Код. Тоа може да потрае до 3 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Врати 1 Година Гаранција, Понуда во доверба! Сите предмети се 100% Сосема Нов. Рефундирање ќе се направи по приемот на врати објектот. Пегла на задната страна ниска топлина. Ние не сме одговорни за давачки или даноци на вашата земја.
Пратката Ние не сме одговорни за undeliverable адреса. Се исуши најпосакувана, или собори сува ниска топлина. Ако не се добие објект од по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа.
Ние продаваме со Дворот и Повеќе двор купување се добредојдени. Да се чува далеку од било кој извор на топлина.
Другите СИТЕ ПРЕДМЕТИ ќе бидат спакувани Без мало поле.56"/150*50cm Еден компјутери/ За две парче е 100cm широк ние не се случува да се разделат. Ако нешто во врска со вашата трансакција не ги исполни вашите очекувања. Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни информации за тоа како да се плати или било какви прашања во врска со плаќање. Да се чува далеку од инсектициди, mothproofing, и други хемикалии, вклучувајќи парфем, hairspray и шминка.
Функција : Содржина : 100% Синтетички Ширина : 60" Широк/150cm Големина : 60"*19. Ние ќе бидат одговорни за поштарина на движењето за отворен код. EMS : 5-10 дена Повремено, тоа може да го одложи поради вашата локална Клиент царинење. боја : сина Тежина : 400 грам Куп Должина : 5cm
Се истакна :
Производот може да се користат за тапацир, fuzzy ќебиња, топло bedspreads, кревет соба и бања килими,
јакни, јакна linings, крзнени палта, грашок, капути, чизми и фрли ќебиња.

Други карактеристики

Тип:
руно ткаенина
Техника:
Nonwoven
Шема:
Обоена
Велур Ткаенина Тип:
000
Материјал:
100% ВОЛНА
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
150cm
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Други
Плетени Тип:
Други
Тип:
Faux Крзно

Најдобри понуди