• Неодамнешно
3yards/многу Висок Квалитет 14cm Широка Мрежа Везови Чипка Намали Diy рачно изработени модни Додатоци Материјал RS149

3yards/многу Висок Квалитет 14cm Широка Мрежа Везови Чипка Намали Diy рачно изработени модни Додатоци Материјал RS149

DEN 278.40

Количина на стоки
Тековен

двор
Име на производ : mesh+памук везови чипка
Ширина : 14cm
Боја : бела
Пакување : 3yards/многу
Употреба : Идеален за Фустан, headware, женски underware гребенот,чанта додаток, шапка. перница,завеса,кукли облека , дома декор , Свадба Чипка итн.

Други карактеристики

Бренд Име:
Р SMEALE
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Чипка
Ширина:
14cm
Број На Модел На:
RS149
Тип На Производ:
Чипка

Најдобри понуди