• Неодамнешно
  • -5 %
PHM5 полиестер со вжарено растворливи во вода, везови промет на големо со текстил 3D Луксузни вез за обработка на класичната везови

PHM5 полиестер со вжарено растворливи во вода, везови промет на големо со текстил 3D Луксузни вез за обработка на класичната

DEN 10756.00
DEN 11322.24

Количина на стоки
Тековен

00 /многу
50 метри, / многу Бесплатен Превозот африкански чипка,тантела ткаенини,везови ткаенина,француска чипка цвет блескави нови 5meter US$ 135.00 /многу
5 дворови / многу
висока густина свадба цвет aftrican voile чипка стадото hollandis sequins charmeuse прозорец завеса Божиќ ткаенина tulle spandex US$ 1288.
Плаќањето е објавен само за нас откако ќе се потврди испорака. Нормално, објектот ќе се реализира со DHL или ПРОЗОРЦИ и изјави како подарок со пониска цена.00 /многу
5 метри / многу
Бесплатен превозот 5meter/многу 135cm widthe трговија на големо цвет стапови златниот со вез НЕТО предиво чипка ткаенина
Ако нарачате повеќе од 50 метри, или 55 дворови ,
DHL Бесплатен Превозот (3-4 дена пристигнување)
ве молиме контактирајте со продавачот! Објектот спецификите Тип на Производ : Чипка Место на Потекло : Кина (Копно) Декорација : Sequins is_customized : Да Бренд Име : пеперутка Функција : Еко-Пријателски Техника : Везени Ткаенина Тип : Organza Материјал : Полиестер / Најлон Ширина : 51" тежина : 2. Ве молиме контактирајте со нас за детали.00 /многу
5 дворови / многу po47-2337 Вода растворлив чипка полно компјутер везови слика на млеко свила ткаенини од високо-одделение везени крпа фабрика US$ 128. По ставка испратена, објектот ќе треба некои денови за испорака : Земја / Регион Времетраење Австралија / Канада / сад на 3 - 4 дена Големи Европски Земји/У К 4 - 5 работни дена Остатокот од светот до 5 работни дена Од точка(а) ќе бидат испратени на вашата Aliexpress адреса САМО.00 /многу
5 метри / многу клубот партија чипка ткаенина на Прстен круг везови доброто цвеќиња шема чипка стерео флеш sequin африкански чипка ткаенина US$ 138. Зачувам е слободен и лесен за употреба.

Други карактеристики

Стил:
Крстот
Бренд Име:
POLIS
Шема:
Сплотени
Nonwoven Техника:
Spunlace
Тип:
Нето Ткаенини
Ширина:
about 130 cm
Техника:
Плетени
Велур Ткаенина Тип:
Вез
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Дише
Плетени Тип:
Вез
Материјал:
Вез

Најдобри понуди