• Неодамнешно
  • -18 %
YANRUO 2058NoHF SS20 Кристал AB Strass Помине Уметност Украси Не амбуланта корегирање Flatback Rhinestones За Фустани Fidget

YANRUO 2058NoHF SS20 Кристал AB Strass Помине Уметност Украси Не амбуланта корегирање Flatback Rhinestones За Фустани

DEN 504.00
DEN 613.92

Количина на стоки
Тековен


Кристал Кристал AB Боја AB Големина SS20 4.6-4.8 мм Рамен Грб Нема амбуланта корегирање (No HF) се губат кристал компоненти со платина foiling на грбот за екстра сјај и заштита. Рамен Грб No HF се лесно да се примени на различни превозникот материјали со користење на стандардни еден или два компонента лепила. Тие се на располагање во мноштво од бои. Две Тип Кристал Камења : 2058 и 2088
Види слични предмети~Кликнете на нив за да ги купат~

Други карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
Кристално
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Бренд Име:
YANRUO
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Техника:
Лепак За
Број На Модел На:
кристал за помине уметност
боја:
Кристал AB Бела AB 001AB
Rhinestones Тип:
Ноктите кристал 3d помине накит
Помине Уметност:
rhinestones за нокти
Кристално:
Трговија на големо rhinestones,3Д Декорација
Не Амбуланта Корегирање Rhiestones:
Flatback Rhinestones за облека
Техника:
Не Амбуланта Корегирање На Лепак
Rhinestones:
кристал декорации
Користење на:
Помине Уметност
Големина:
SS20 4.6-4.8mm

Најдобри понуди