• Неодамнешно
  • -1 %
1440PCS SS16 4MM Multicolor Желе Смола Flatback монистра Помине Уметност стап вежба

1440PCS SS16 4MM Multicolor Желе Смола Flatback монистра Помине Уметност стап вежба

DEN 61.00
DEN 61.44

Количина на стоки
Тековен


Ние Брод на Светот, освен APO/FPO . Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Гаранција и Гаранција : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. EMS превозот време
Плаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Предмети се испраќаат од Кина преку Кина пост воздух mail,epacket,EMS,FEDEX,DHL. П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение
Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .4 mm или 1mm = 0.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.
Материјал :
смола
Големина на :
Прибл : 4mm
конверзија : 1 инч = 25. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.7% Наплата
. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.9% Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3. Ако објектот е неисправна на 1 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Монистра
Техника:
позлата
Број На Модел На:
Q019
Материјал:
Пластични
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Пакет:
1440pcs/многу
квалитет:
ААА
боја:
Повеќе
Место:
Zhe Џијанг,Кина
is_customized:
Yes
Материјал:
Смола
Големина:
4MM

Најдобри понуди