• Неодамнешно
  • -49 %
6inch*100yard Tulle се Тркалаат Гајтанот Ткаенина Туту DIY Здолниште Подарок Занает Партија Лак Tulle Ролни Свадба Партија Декорација DIY Туту Ткаенина

6inch*100yard Tulle се Тркалаат Гајтанот Ткаенина Туту DIY Здолниште Подарок Занает Партија Лак Tulle Ролни Свадба Партија

DEN 304.00
DEN 596.16

Количина на стоки
Тековен


Повеќе бои, ве молиме кликнете на линкот подолу
6inch*100yard Tulle се Тркалаат Гајтанот Ткаенина Туту DIY Здолниште Подарок Занает Партија Лак Tulle Ролни Свадба Партија Декорација DIY Туту Ткаенина
Производ Големина : 6" x 100 Метри/ (0.5 Нозе x 300 Метри) (15cm x91.5m)
Пакетот Вклучува : 1 PC Туту се Тркалаат
Нашите tulle тек е целосна 100 двор,некои изгледа поголем, додека некои изгледа помал,тоа е нормално, машината ќе се направи разлика, ве молиме да се напомене

Други карактеристики

Плетени Тип:
Искриват
Велур Ткаенина Тип:
CTTD-1
Nonwoven Техника:
Топол Воздух Преку
Бренд Име:
МАЛКУ.ЛЕТААТ
Тип:
Chiffon Ткаенина
Шема:
Предиво Обоена
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
15cm
Функција:
Дише
Материјал:
tulle
Стил:
Моден

Најдобри понуди